جمعه ٢٣ آذر ١٣٩٧ - 

1 2 3 4
 
به پورتال معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی خوش آمدید
 
منو اصلی
نظرسنجی
کدام بخش از اطلاعات پورتال را مثبت ارزیابی می کنید؟

روابط عمومی
اطلاع رسانی خبری
خدمات الکترونیکی
به روز رسانی اطلاعات

صفحه اصلي > اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی معاونت درمان:

برگزاری جلسه مدیران پرستاری و نمایندگان دانشکده پرستاری و مامایی در معاونت درمان دانشگاه

روابط عمومی معاونت درمان: جلسه مدیران پرستاری و نمایندگان دانشکده پرستاری و مامایی با حضور دکتر عظیمی  مدیر پرستاری دانشگاه در روز شنبه 18 آذر ماه در این معاونت برگزار شد.

 

در این نشست که دکتر اسماعیلی معاون آموزشی، دکتر محتشمی و نادری از دانشکده پرستاری و مامایی نیز حضور داشتند؛ مدیران پرستاری به بیان مشکلات موجود در رابطه با آموزش دانشجویان پرستاری و مامایی در مراکز خود از قبیل تعداد کم مربی و اساتید بالینی، نداشتن پاویون به نسبت دانشجو، کنترل ورود و خروج دانشجو و ...  پرداختند.

 

 در ادامه پس از پاسخ به سوالات و پیگیری مشکلات و رفع نواقص توسط مسئولین ذی ربط؛ دکتر عظیمی با اشاره به انجام اعتبار بخشی داخلی مراکز، از مدیران پرستاری خواست که اشکالات شناسایی شده را تا زمان اعتبار بخشی رسمی مرتفع کنند.

 

 وی همچنین آموزش کلیه پرستاران شاغل در ICU،  شرکت آنها در دوره های ICUو کسب حد نصاب نمره مورد نظر را الزامی دانست.و بر ضرورت توجه به ارتقا ایمنی در مراکز، شناسایی کمبودهای تجهیزاتی و وسایل تامین کننده ایمنی بیمار و پرسنل و تامین آنها، بعنوان وظایف مدیران پرستاری تاکید کرد.

 

در خاتمه گزارشی از عملکرد پرستاران در بخشهای ICUبه تفکیک موارد ارزیابی شده توسط کارشناسان مدیریت پرستاری ارائه شد و نقاط ضعف و قابل بهبود مطرح گردید.


١٠:٢٧ - دوشنبه ٢٠ آذر ١٣٩٦    /    عدد : ٥٥٣٨٠    /    تعداد نمایش : ٥١٥


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی ،درمانی شهید بهشــتی
آدرس : تهران - خ حافظ- تقاطع خیابان جمهوری اسلامی - ساختمان سابق وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی  طبقه 6  تلفن : 02166720400
پست الکترونیک: treatment@sbmu.ac.ir
 
 
 
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.