سه شنبه ٠١ آبان ١٣٩٧ - 

1 2 3 4
 
به پورتال معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی خوش آمدید
 
منو اصلی
نظرسنجی
کدام بخش از اطلاعات پورتال را مثبت ارزیابی می کنید؟

روابط عمومی
اطلاع رسانی خبری
خدمات الکترونیکی
به روز رسانی اطلاعات

صفحه اصلي > اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی معاونت درمان:

نشست صمیمانه معاون درمان دانشگاه با کارشناسان حوزه نظارت و بازرسی معاونت درمان

روابط عمومی معاونت درمان: نشست صمیمانه دکتر میرهاشمی معاون درمان دانشگاه با کارشناسان حوزه نظارت و بازرسی معاونت درمان در روز چهارشنبه 13 دی ماه برگزار شد.

 

دکتر میرهاشمی ضمن شنیدن مسائل و مشکلات کارشناسان و تشکر و قدردانی از  زحمات و تلاش های ایشان، افزایش تعداد بازدیدهای نظارتی را گام مهمی در افزایش رضایتمندی شهروندان و بهبود فرایندهای نظارتی عنوان کرد.

 

معاون درمان خاطرنشان کرد: یکی از نتایج بازرسی ها این است که افراد به مقررات و مسائل و تبعات قانونی تخلف آشنا می شوند و به راحتی از کنار آن نمی گذرند؛ و این وظیفه کارشناسان معاونت را برای ارتقای اخلاق حرفه یی و مهارت های شغلی سنگین تر می کند.

 

دکتر معززی معاون فنی معاونت درمان در ادامه گفت: 52 درصد خدمات بهداشتی و درمانی در استان تهران در محدوده جغرافیایی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی انجام می شود، که پایش و نظارت چنین گسترده با تعداد کم پرسنل مشکلات مربوط به خود را دارد.

 

دکتر جنتی سرپرست مدیریت نظارت و اعتباربخشی نیز ضمن ارائه گزارش فعالیت اداره، با اشاره به رشد 29 درصدی بازدیدهای نظارتی در ده ماهه امسال نسبت به سال گذشته گفت: هدف ما در سال جدید افزایش سطح کیفی نظارت ها است، که تدوین برنامه آموزشی ویژه کارشناسان و تغییر در برخی از فرم های نظارتی، از اقدامات این زمینه است.

 

گفتنی است در این نشست دکتر معززی معاون فنی معاون درمان، دکتر جنتی سرپرست مدیریت نظارت و اعتباربخشی، جمعی از مدیران ستادی و کارشناسان حوزه نظارت و بازرسی معاونت حضور داشتند.    


٠٩:٢٢ - شنبه ١٦ دی ١٣٩٦    /    عدد : ٥٦٥٠٧    /    تعداد نمایش : ٥٧٠


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی ،درمانی شهید بهشــتی
آدرس : تهران - خ حافظ- تقاطع خیابان جمهوری اسلامی - ساختمان سابق وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی  طبقه 6  تلفن : 02166720400
پست الکترونیک: treatment@sbmu.ac.ir
 
 
 
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.