چهارشنبه ٠٤ ارديبهشت ١٣٩٨ - 

1 2 3
 
به پورتال معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی خوش آمدید
 
منو اصلی
نظرسنجی
کدام بخش از اطلاعات پورتال را مثبت ارزیابی می کنید؟

روابط عمومی
اطلاع رسانی خبری
خدمات الکترونیکی
به روز رسانی اطلاعات

صفحه اصلي > اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی معاونت درمان:

بررسی علل مرگ کودکان 59-1 ماهه با حضور استادان و کارشناسان در اولین کمیته دانشگاهی

روابط عمومی معاونت درمان: علل مرگ کودکان59-1 ماهه با حضور استادان و کارشناسان در اولین کمیته دانشگاهی در روز شنبه 19 اسفندماه در معاونت درمان بررسی شد.

 

تشکیل کمیته مرگ کوکان 59-1 ماهه، با اجرای نظام کشوری مراقبت توسط مدیریت پرستاری در دستور کار قرار گرفت، که با تعیین اعضای منتخب از سوی رئیس و معاون درمان دانشگاه کار خود را با حضور دکتر رضایی مشاور معاون درمان، استادان فوق تخصص و متخصصین رشته های مراقبت ویژه و کودکان از جمله دکتر سید سجاد رضوی، دکتر شیاری، دکتر روحانی، دکتر حاج اسماعیل زاده، دکتر حسینی مدیر گروه و متخصص زنان و زایمان دانشگاه، مدیران و کارشناسان ادارات نظارت و اعتباربخشی، مامایی، اقتصاد درمان، ستاد فوریت های پزشکی، دستیاران و کارشناسان مدعو از مراکز تابعه آغاز کرد.

 

دکتر عظیمی مدیر پرستاری دانشگاه در ابتدا با تبیین چارچوب کلی اجرایی این نظام و ترکیب و شرح وظایف اعضاء کمیته، به تشریح الگوی بروز مرگ بر اساس جنس، سن، مکان و علل اصلی مرگ کودک به تفکیک بیمارستانهای تابعه برای حاضرین  پرداخت.

 

در ادامه، با بحث و بررسی پیرامون راهکارهای پیشگیری از مرگ مشابه کودکان، یک مورد مرگ منتخب در یکی از مراکز تابعه با حضور مسئولین و پزشکان بیمارستانی مورد تحقیق و بررسی قرار گرفت.


١١:١٠ - يکشنبه ٢٠ اسفند ١٣٩٦    /    عدد : ٥٩٣٤٤    /    تعداد نمایش : ٤١٩


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی ،درمانی شهید بهشــتی
آدرس : تهران - خ حافظ- تقاطع خیابان جمهوری اسلامی - ساختمان سابق وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی  طبقه 6  تلفن : 02166720400
پست الکترونیک: treatment@sbmu.ac.ir
 
 
 
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.