سه شنبه ٢٣ مهر ١٣٩٨ - 

1 2 3
 
به پورتال معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی خوش آمدید
 
منو اصلی
نظرسنجی
کدام بخش از اطلاعات پورتال را مثبت ارزیابی می کنید؟

روابط عمومی
اطلاع رسانی خبری
خدمات الکترونیکی
به روز رسانی اطلاعات

صفحه اصلي > اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی معاونت درمان:

بازدید معاون درمان وزارت بهداشت از بیمارستان های کودکان مفید و محک

روابط عمومی معاونت درمان: دکتر جان بابایی معاون درمان وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی کشور به همراه دکتر میرهاشمی معاون درمان دانشگاه در روز پنج شنبه 16 فروردین ماه از بیمارستان های کودکان مفید و محک بازدید کرد.

 

دکتر جان بابایی در ابتدا با حضور در بیمارستان کودکان مفید ضمن تبریک سال جدید و دید و بازدید نوروزی با پرسنل و عیادت از بیماران بستری، از بیمارستان مذکور بعنوان یک مرکز مهم علمی و درمانی برای بیماران نیازمند به سرویس های فوق تخصصی اطفال در کشور یاد کرد.

 

معاون درمان وزارت بهداشت ضمن بررسی وضعیت تجهیزاتی و درمانی مرکز، در بازدید از بخش های پاراکلنیک بویژه بخش تصویربرداری، بر نیاز مرکز به تجهیزات به روز و مناسب تاکید کرد؛ و بر حمایت این معاونت در تامین تجهیزات تشخیصی بویژه تامین دستگاه تصویربرداری MRIبرای این بیمارستان قول مساعد داد.

 

وی با اشاره به حضور استادان و سطح دانش علمی و تجربیات بالینی غنی در این بیمارستان، خواستار عقد تفاهم نامه همکاری وزارت بهداشت با این مرکز برای ایجاد پژوهشکده سلامت اطفال و تدوین راهنماهای بالینی آموزشی برای پزشکان و پرستاران شد.

 

دکتر جان بابایی و هیات همراه در ادامه با حضور در بیمارستان محک در بازدید از بخش های مختلف بیمارستان ضمن عیادت از بیماران بستری، سال جدید را به بیماران و پرسنل تبریک گفت.

 

گفتنی است در این بازدید دکتر کلانتری رئیس اداره تعالی بالینی و بیمارستانی، دکتر رضایی رئیس اداره بودجه و اعتبار و مهندس محمودی مشاور معاون درمان وزارت بهداشت، دکتر رضایی مشاور معاون درمان دانشگاه، دکتر هاشمی رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های دانشگاه، دکتر نوربخش رئیس اداره امور بیماری های معاونت درمان وی را همراهی می کردند.


١٢:٢٨ - جمعه ١٧ فروردين ١٣٩٧    /    عدد : ٦٠٠٤٦    /    تعداد نمایش : ١٠٠٤


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی ،درمانی شهید بهشــتی
آدرس : تهران - خ حافظ- تقاطع خیابان جمهوری اسلامی - ساختمان سابق وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی  طبقه 6  تلفن : 02166720400
پست الکترونیک: treatment@sbmu.ac.ir
 
 
 
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.