×

اطلاعات جستجو "Enter"فشار دادن

  • تاریخ انتشار : 1402/11/09 - 14:00
  • بازدید : 91
  • تعداد بازدیدکننده : 89
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

تحویل تجهیزات پزشکی ازمایشگاهی به بیمارستان کودکان مفید

مدیریت امورآزمایشگاه های معاونت درمان دانشگاه از تحویل تجهیزات پزشکی آزمایشگاهی از محل وام بانک جهانی خبر داد

تحویل تجهیزات پزشکی ازمایشگاهی به بیمارستان کودکان مفید

مدیریت امورآزمایشگاه‌های معاونت درمان دانشگاه از تحویل تجهیزات پزشکی آزمایشگاهی از محل وام بانک جهانی خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، دکتر سید محمدرضا یثربی مدیر امور آزمایشگاه‌های معاونت درمان با حضور در بیمارستان کودکان مفید از نزدیک در جریان نحوه خدمت رسانی آزمایشگاه به بیماران قرار گرفت.

 

تجهیزات ازمایشگاهی دریافتی، به منظور تقویت منابع و افزایش ظرفیت تشخیص آزمایشگاهی معاونت درمان به یک آزمایشگاه دولتی تحت پوشش به عنوان آزمایشگاه مرجع (مرکزی) واقع در بیمارستان کودکان مفید، اختصاص داده شده است.

 

به گفته مدیر امور آزمایشگاه‌های معاونت درمان، طبق هماهنگی و پیگیری‌های صورت گرفته با مرکز هماهنگی امور اقتصادی وزارت بهداشت و آزمایشگاه مرجع سلامت و ایجاد فضای مناسب در بیمارستان کودکان مفید، در قالب پروژه پاسخ به فوریت کووید 19 در کشور ایران ( ICERP-AF  ) انتقال و نصب این تجهیزات انجام شد.

 

وی افزود: یک دستگاه اتوآنالایزر بیوشیمی، یک دستگاه سل کانتر هماتولوژی، یک دستگاه جهت انجام آزمایشات میکروبی BACTec و دستگاهی جهت انجام  آنتی بیوگرام به همراه کیت‌ها و محلولهای مصرفی مربوطه و همچنین تعداد سه عدد میکروسکوپ به دانشگاه اختصاص داده و نصب شد.

 

دکتر یثربی یادآور شد: با استقرار دستگاه‌های جدید امکان خدمت رسانی به بیماران با سرعت و دقت بیشتر و کیفیت بهتر انجام می‌شود.

 

گفتنی است در این بازدید دکتر خسرو رحمانی معاون درمان بیمارستان و جمعی از کارشناسان حوزه درمان و بیمارستان نیز حضور داشتند.

 

  • گروه خبری : بیمارستان های دانشگاهی
  • گروه خبری : 138318
کلمات کلیدی

تصاویر

تحویل تجهیزات پزشکی ازمایشگاهی به بیمارستان کودکان مفید تحویل تجهیزات پزشکی ازمایشگاهی به بیمارستان کودکان مفید تحویل تجهیزات پزشکی ازمایشگاهی به بیمارستان کودکان مفید

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

متن استاتیک شماره 39 موجود نیست