×

اطلاعات جستجو "Enter"فشار دادن

  • تاریخ انتشار : 1402/08/28 - 12:51
  • بازدید : 104
  • تعداد بازدیدکننده : 84
  • زمان مطالعه : کمتر از یک دقیقه
به مناسبت فرارسیدن روز پرستار:

معاون فنی حوزه درمان از پرستاران شاغل در معاونت درمان تقدیر کرد

معاون فنی معاونت درمان دانشگاه با حضور در مدیریت پرستاری ضمن تبریک میلاد حضرت زینب ( س ) و روز پرستار، از زحمات و تلاش های ایشان قدردانی کرد

معاون فنی حوزه درمان از پرستاران شاغل در معاونت درمان تقدیر کرد

معاون فنی معاونت درمان دانشگاه با حضور در مدیریت پرستاری ضمن تبریک میلاد حضرت زینب (س) و روز پرستار، از زحمات و تلاش‌های ایشان قدردانی کرد.

 

به گزارش روابط عمومی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، دکتر سید محمد اسماعیل فضل هاشمی معاون فنی حوزه درمان، امروز 28 آبان ماه 1402 با حضور در مدیریت پرستاری و اهداء لوح تقدیر و یک هدیه به همکاران، روز پرستار را به ایشان تبریک گفت.  

 

گفتنی است، اصغر فتوت مدیر امور اجرایی و عمومی و فروغ مولا مدیر پرستاری معاونت درمان، در این حضور دوستانه معاون فنی را همراهی می‌کردند.

 

شایان ذکر است به مناسبت فرا رسیدن روز میلاد حضرت زینب (س) و روز پرستار، معاون درمان دانشگاه با اهداء لوح تقدیر، ضمن تبریک این روز گرانقدر از زحمات همکاران گروه پزستاری شاغل در معاونت قدردانی کرد.

  • گروه خبری : داخلی معاونت درمان
  • گروه خبری : 135042
کلمات کلیدی

تصاویر

معاون فنی حوزه درمان از پرستاران شاغل در معاونت درمان تقدیر کرد معاون فنی حوزه درمان از پرستاران شاغل در معاونت درمان تقدیر کرد معاون فنی حوزه درمان از پرستاران شاغل در معاونت درمان تقدیر کرد

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

متن استاتیک شماره 39 موجود نیست