×

اطلاعات جستجو "Enter"فشار دادن

  • تاریخ انتشار : 1402/06/30 - 11:40
  • بازدید : 177
  • تعداد بازدیدکننده : 163
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

آغاز تبلیغات نامزدهای ششمین دوره انتخابات نظام پرستاری

تبلیغات نامزدهای ششمین دوره انتخابات هیات مدیره های نظام پرستاری استان تهران شروع شد

آغاز تبلیغات نامزدهای ششمین دوره انتخابات نظام پرستاری

تبلیغات نامزدهای ششمین دوره انتخابات هیات مدیره های نظام پرستاری استان تهران شروع شد

 

در ادامه فرآیند ششمین دوره انتخابات هیات مدیره های نظام پرستاری استان تهران و بر اساس جدول زمانبندی ابلاغ شده از سوی هیات اجرایی مرکزی، کلیه نامزدهای تایید صلاحیت شده انتخابات از امروز پنجشنبه مورخ ۳۰/۰۶/۱۴۰۲ تا روز ۰۵/۰۷/۱۴۰۲ فرصت تبلیغات کنند.

 

بر اساس ماده ۴۵ آیین نامه انتخابات،‌تبلیغات هیات مدیره های نظام پرستاری حداکثر ۷ روز قبل از انتخابات شروع و تا ۲۴ ساعت قبل از شروع رای گیری پایان می یابد.

 

بر اساس ماده ۴۶ کلیه نامزدهای انتخابات و طرفداران آنها مجازند جهت معرفی خود یا نامزد انتخاباتی مورد نظر نسبت به چاپ اطلاعیه دیواری، اعلامیه، زندگینامه و دیگر آگهی های تبلیغاتی (به صورت فیزیکی یا مجازی) و برگزاری میزگرد و سخنرانی اقدام نمایند.

 

در تبصره ۱ ماده ۴۶ ذکر شده که به منظور سامان دهی و تاثیرگذاری تبلیغات نامزدهای انتخابات نظام پرستاری در سراسر کشور، روسای دانشگاه ها، مسئولین شبکه های بهداشتی و درمانی و سایر مراکز بهداشتی و درمانی دولتی و غیر دولتی اعم از تامین اجتماعی،‌ نیروهای مسلح، بخش خصوصی،‌ خیریه و... موظف هستند مکان هایی را جهت تبلیغات مشخص و در جهت برگزاری انتخابات پرشور همکاری نمایند.

 

تبصره ۲ ماده ۴۶ کلیه نامزدها و طرفداران آنها را موظف نموده که در انجام تبلیغات، شئون اسلامی،‌ اخلاقی و قوانین جاری کشور را مراعات نمایند.

 

شایان ذکر است نامزدهای محترم هیات مدیره های شهر تهران در صورتی که مایل به معرفی خود و یا معتمدین خود برای حضور در شعب اخذ رای هستند، درخواست کتبی خود را تا ساعت 12 روز چهارشنبه 5 مهر 1402 با ذکر اسامی افراد (حداکثر سه نفر) و نام شعبه، به ستاد اجرایی ششمین دوره انتخابات نظام پرستاری (واقع در تقاطع خیابان جمهوری و حافظ، ساختمان سابق وزارت بهداشت، طبقه ششم، مدیریت پرستاری) ارائه نمایند.

  • گروه خبری : عمومی در حوزه درمان ,انتخابات نظام پرستاری
  • گروه خبری : 131779
کلمات کلیدی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

متن استاتیک شماره 39 موجود نیست