×

اطلاعات جستجو "Enter"فشار دادن

  • تاریخ انتشار : 1402/08/12 - 13:33
  • بازدید : 214
  • تعداد بازدیدکننده : 205
  • زمان مطالعه : 4 دقیقه
دکتر زالی تاکید کرد :

منتخبان هیئت مدیره نظام پرستاری؛ پل ارتباطی بین مردم و پرستاران

رییس ستاد اجرایی ششمین دوره انتخابات نظام پرستاری استان تهران منتخبان هیئت مدیره نظام پرستاری را پل ارتباطی بین مردم و جامعه پرستاری عنوان کرد

منتخبان هیئت مدیره نظام پرستاری

رییس ستاد اجرایی ششمین دوره انتخابات نظام پرستاری استان تهران منتخبان هیئت مدیره نظام پرستاری را پل ارتباطی بین مردم و جامعه پرستاری عنوان کرد

 

معاونت درمان به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی، دکتر علیرضا زالی در اولین جلسه هیئت مدیره ششمین دوره نظام پرستاری به منتخبان نظام پرستاری استان تهران   تبریک گفت و پذیرش مسئولیت‌ های صنفی را کاری پرچالش دانست.

 

وی با بیان اینکه جنس فعالیت‌ درنهادهای صنفی با فراز و فرودهایی همراه است اظهارامیدواری کرد که منتخبان این دوره با شکیبایی و بهره‌ مندی ازتجربیات گران‌ سنگ اعضای دوره قبل برای ارتقای جایگاه شغل مقدس پرستاری تلاش کنند.

 

رییس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و رییس ستاد اجرایی انتخابات با تاکید بر اینکه با توجه به شرایط موجود مطالبات گروه پرستاری روبه فزونی است، خطاب به حاضرین در جلسه گفت: سفیدپوشان تلاشگری که شما را به عنوان نمایندگان صنفی خود انتخاب کرده‌ اند امیدوارند که با تدبیر، پیگیری، تجربه و مدیریت کارآمد شما شرایط کاری جامعه پرستاری بهبود پیدا کند.

 

دکتر زالی از رشد کمی تعداد آرای این  دوره در مقایسه با دوره‌ های قبل خبر داد و افزود: افزایش قدرمطلق آرای منتخبان نشان دهنده طراوت و رشد چشمگیر فعالیت‌ های گروهی جامعه پرستاری است، شما به عنوان نمایندگان باید قدردان هم‌ لباسان و همکاران خود باشید چرا که آنان از دریچه‌ صندوق آرا پیام روشن خود را برای بهتر شدن شرایط کاری به شما اعلام کرده‌ اند.

 

وی تاکید کرد: تمام کسانی که به شما رای داده‌ اند در جست‌ و جوی آینده بهتری برای حرفه پرستاری هستند و بی‌ تردید شما با علم به این موضوع و با توانی مضاعف و ترسیم برنامه‌ های اثربخش، در تلاشید تا دغدغه‌ های این گروه صبور و شکیبا را برطرف کنید.

 

رییس دانشگاه با بیان اینکه جامعه پرستاری در تمام لحظات تلخ و شیرین همراهی با مردم را با هیچ ارزش مالی و جایگاه صنفی عوض نکرد، عنوان کرد: هیچ موضوعی   و بحرانی مانع از این نشد که جامعه پرستاری در کنار مردم نباشد.

 

دکتر زالی با بیان اینکه منتخبان هیئت مدیره نظام پرستاری پل ارتباطی بین مردم و جامعه پرستاری هستند، اضافه کرد: این موضوع که دو جامعه کنشگر چشم امید به تلاش‌ ها و تدابیر شما دارند کار شما را دشوارتر می‌ کند.

 

وی اوج شکوه و هنرنمایی جامعه پرستاری را مربوط به دوران کرونا دانست و ادامه داد: خدمات ارزنده و جانفشانی پرستاران و کادر درمان و بهداشت در دوران کووید ۱۹ و دفاع مقدس بر هیچ کس پوشیده نیست وهرگز ایثارگری این عزیزان از حافظه تاریخی مردم و مسئولان پاک نخواهد شد.

 

رییس دانشگاه تاکید کرد: روزهایی که جامعه پرستاری به سمت خطر رفت و تن بر آتش کرونا زد، با حداقل وسایل حفاظتی مثال سربازان بی‌ سلاح در مسیر جانفشانی و خدمت به مردم گام برداشت.

 

دکتر زالی با یادآوری این مهم که جامعه پرستاری ایران در تمام بزنگاه‌ های تاریخی سرفرازانه و تمام قد در کنار مردم بوده، اضافه کرد: علاوه بر شهدای جامعه پرستاری که به خیل شهدای مدافع میهن عزیزمان پیوستند، همچنان پرستاران زیادی آثار زیانبار ثانویه کرونا را با خود دارند، شاید گزافه نباشد که بسیاری از پرستارانی که امروز در حال خدمت رسانی  به مردم هستند همچنان با آثار کرونا بر جسم و روانشان دست و پنجه نرم می‌ کنند.

 

وی ضمن قدردانی از اعضای هیئت مدیره دوره پنجم افزود: منتخبان نظام پرستاری وظیفه سنگینی به دوش دارند و باید سفرای صریح‌ اللهجه و با برنامه‌ ای برای اجرای مطالبات جامعه پرستاری داشته باشند.

 

در ادامه فروغ مولا مدیر پرستاری دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی نیز   درباره اهداف تشکیل سازمان نظام پرستاری توضیحاتی داد و گفت: اصلاح، رشد و تعالی حرفه پرستاری و حفظ حقوق پرستاران و مردم در قبال خدمات پرستاری از جمله اهداف شکل‌ گیری نظام پرستاری است.

 

وی درباره روند انتخابات ششمین دوره نظام پرستاری، نحوه تایید صحت انتخابات، حوزه‌ های انتخابیه استان تهران و برگزاری جلسات توجیهی و آموزشی   توضیحات مبسوطی داد.

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی، اولین جلسه هیئت مدیره سازمان نظام پرستاری جمهوری اسلامی با حضور دکتر علیرضا زالی رییس دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی، دکتر حسن پیری مشاور و رییس حوزه ریاست دانشگاه، دکتر احسان بلادیان رییس هیئت نظارت بر انتخابات، مژگان جزی‌ زاده کریمی مدیر روابط عمومی دانشگاه، دکتر ناصر خرمی مدیر حراست دانشگاه، فروغ مولا مدیر پرستاری دانشگاه و اعضای دور پنجم و ششم هیئت مدیره سازمان نظام پرستاری استان تهران برگزار شد.

 

در  این  جلسه از  زحمات  اعضای هیئت مدیره   دوره پنجم قدردانی شد و اعتبارنامه  اعضاء  هیئت مدیره  ششمین دوره نظام  پرستاری  که  از  سوی  هیئت نظارت  بر  انتخابات  وزارت  بهداشت  صادر  شده است   به  ایشان  اعطا   و  رسما  دوره  ششم  آغاز بکار کرد.

  • گروه خبری : عمومی در حوزه درمان ,انتخابات نظام پرستاری
  • گروه خبری : 134144
کلمات کلیدی

تصاویر

منتخبان هیئت مدیره نظام پرستاری منتخبان هیئت مدیره نظام پرستاری منتخبان هیئت مدیره نظام پرستاری

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

متن استاتیک شماره 39 موجود نیست