×

اطلاعات جستجو "Enter"فشار دادن

آزمایشات رایگان تشخیصی خون در معاونت درمان دانشگاه + گزارش تصویری

با آغاز هفته ملی دیابت در آبان ماه سال ۱۴۰۲ در ساختمان معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی از پرسنل و مراجعین آزمایشات تشخیصی لازم انجام شد.

 

به گزارش روابط عمومی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، با آغاز هفته ملی دیابت آزمایش‌های تشخیصی دیابت شامل FBS و هموگلوبینHBA1C   از کلیه همکاران حوزه درمان گرفته شد. که با استقبال همکاران و مدیران مجموعه معاونت درمان روبرو شد.

 

همچنین از ابتدای هفته ملی دیابت با استقرار یک نیروی کارشناس در فضای عمومی طبقه معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تا پایان هفته کاری از مراجعین تست قند خون بصورت رایگان انجام می‌شود.

 

اهداء دستگاه تست قندخون رایگان به مجموعه‌های تحت سرپرستی معاونت درمان، از دیگر اقدامات در هفته ملی دیابت بود.

 

گفتنی است روز دوشنبه ۲۳ آبان ماه برابر با روز جهانی دیابت و از ابتدای روز شنبه ۲۰ الی ۲۶ آبان ماه به نام هفته ملی دیابت در کشور نامگذاری شده است، و به همین مناسبت اقداماتی توسط مدیریت‌ها خدمات بیمارستانی و امور آزمایشگاه‌های این معاونت در دستور کار قرار می‌گیرد.

 

شایان ذکر است علاوه بر اقدامات مذکور، در قالب تبلیغات و آموزش‌های محیطی لازم از جمله: پخش فیلم، تراکت و دیگر بسته‌های آموزشی مرتبط با شعارهای هفته دیابت از دیگر اقدامات با هفته دیابت در فضای محیطی معاونت درمان است.

غربالگری قند خون در هفته ملی دیابت در معاونت درمان غربالگری قند خون در هفته ملی دیابت در معاونت درمان غربالگری قند خون در هفته ملی دیابت در معاونت درمان غربالگری قند خون در هفته ملی دیابت در معاونت درمان غربالگری قند خون در هفته ملی دیابت در معاونت درمان غربالگری قند خون در هفته ملی دیابت در معاونت درمان غربالگری قند خون در هفته ملی دیابت در معاونت درمان غربالگری قند خون در هفته ملی دیابت در معاونت درمان غربالگری قند خون در هفته ملی دیابت در معاونت درمان غربالگری قند خون در هفته ملی دیابت در معاونت درمان غربالگری قند خون در هفته ملی دیابت در معاونت درمان
کلمات کلیدی
{author_name}
تصویر نویسنده :

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

متن استاتیک شماره 39 موجود نیست