×

اطلاعات جستجو "Enter"فشار دادن

برگزاری جشن غذای سالم در اولین روز از هفته سلامت

جشن غذای سالم به همت مدیریت خدمات بیمارستانی و تعالی خدمات بالینی و همراهی همکاران معاونت درمان در اولین روز از هفته ملی سلامت برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، هفته ملی سلامت هر ساله از یکم تا هفتم اردیبهشت ماه در کشور گرامی داشته می‌شود و برنامه‌ های مختلفی از سوی وزارت بهداشت، دانشگاه‌ ها و دانشکده‌ های علوم پزشکی سراسر کشور در بازه زمانی مذکور اجرا می‌ شود.

 

هفته ملی سلامت سال ۱۴۰۳ با شعار « سلامت خانواده و مردمی سازی سلامت » از یکم تا هفتم اردیبهشت ماه آغاز شد؛ و همکاران معاونت درمان دانشگاه نیز با پخت غذاهای سالم این هفته را گرامی داشتند.  

 

شایان ذکر است بنابر اعلام معاونت بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی روز شمار هفته سلامت ۱۴۰۳ به شرح زیر است:

 

شنبه اول اردیبهشت ماه: سلامت خانواده، حق و مسئولیت همگانی

یکشنبه دوم اردیبهشت ماه: سلامت خانواده از آموزش و پرورش تا آموزش عالی

دوشنبه سوم اردیبهشت ماه: سلامت خانواده و سلامت زمین

سه شنبه: چهارم اردیبهشت ماه: سلامت خانواده و سلامت روانی اجتماعی

چهارشنبه پنجم اردیبهشت ماه: سلامت خانواده و فرهنگ سلامت

پنج شنبه ششم اردیبهشت ماه: سلامت خانواده و جوانی جمعیت

جمعه هفتم اردیبهشت ماه: سلامت خانواده، غذای سالم و ورزش همگانی

برگزاری جشن غذای سالم در اولین روز از هفته سلامت برگزاری جشن غذای سالم در اولین روز از هفته سلامت برگزاری جشن غذای سالم در اولین روز از هفته سلامت برگزاری جشن غذای سالم در اولین روز از هفته سلامت برگزاری جشن غذای سالم در اولین روز از هفته سلامت برگزاری جشن غذای سالم در اولین روز از هفته سلامت برگزاری جشن غذای سالم در اولین روز از هفته سلامت برگزاری جشن غذای سالم در اولین روز از هفته سلامت برگزاری جشن غذای سالم در اولین روز از هفته سلامت برگزاری جشن غذای سالم در اولین روز از هفته سلامت برگزاری جشن غذای سالم در اولین روز از هفته سلامت برگزاری جشن غذای سالم در اولین روز از هفته سلامت
کلمات کلیدی
{author_name}
تصویر نویسنده :

متن استاتیک شماره 39 موجود نیست