×

اطلاعات جستجو "Enter"فشار دادن

  • تاریخ انتشار : 1401/12/20 - 10:15
  • بازدید : 244
  • تعداد بازدیدکننده : 218
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه
معاون درمان دانشگاه در جشنواره تجربه های بهره روی :

اجرای بهره وری را به صورت جدی در حوزه درمان پیگیری هستیم

معاون درمان دانشگاه در چهارمین جشنواره دانشگاه بهره ور، اجرای بهره وری را از اولویت های حوزه درمان عنوان کرد

در سال ۱۴۰۱ مدیران حوزه های مختلف دانشگاه با اشتراک گذاری تجارب و ارائه ایده‌های خلاقانه، بیش از ۹۰۰ تجربه ثبت در سامانه مدیریت دانش بهره‌ وری را ثبت کردند، که از این تعداد ۲۰۶ سند تجربه در کل حوزه‌های جشنواره بهره وری تکمیل شد. و این نشان دهنده تلاش ایشان است

معاون درمان دانشگاه در چهارمین جشنواره دانشگاه بهره ور، اجرای بهره وری را از اولویت های حوزه درمان عنوان کرد

 

به گزارش روابط عمومی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، دکتر رضا زندی معاون درمان دانشگاه در این مراسم با اشاره به فعالیت درمان مدیریت بهره وری دانشگاه از سال ۱۳۹۶، مداخله و تدوین برنامه‌های ارتقای بهره وری را محرک اصلی ابتکارات و تجارب موفق بهره وری در در سطح حوزه درمان عنوان کرد.

 

معاون درمان دانشگاه اظهار داشت: در سال ۱۴۰۱ مدیران حوزه های مختلف دانشگاه با اشتراک گذاری تجارب و ارائه ایده‌های خلاقانه، بیش از ۹۰۰ تجربه ثبت در سامانه مدیریت دانش بهره‌ وری را ثبت کردند، که از این تعداد ۲۰۶ سند تجربه در کل حوزه‌های جشنواره بهره وری تکمیل شد. و این نشان دهنده تلاش ایشان است.

 

وی افزود: از ۲۰۶ سند تجربه ۵۲ عنوان مربوط به حوزه درمان بوده است که پس از بحث و بررسی ۱۳ تجربه انتخاب شدند که مورد بررسی و داوری داوران خارج و داخل سازمان قرار گرفتند.

 

معاون درمان دانشگاه با تاکید بر تلاش حوزه ستادی معاونت درمان برای ایجاد بهره وری به معنای واقعی کلمه، خاطرنشان کرد: به دنبال ۵۰ ساعت آموزش در رده‌های مختلف مدیریتی و کارشناسی، بازدیدهای میدانی توسط مدیران و کارشناسان انجام شد، و در جلسات مختلف پس از تحلیل و بررسی اطلاعات موجود، همکاری لازم در تدوین برنامه عملیاتی بهره‌ وری مراکز انجام شد.

 

معاون درمان دانشگاه یادآور شد: در راستای افزایش بهره وری در حوزه درمان اقداماتی توسط حوزه ستادی معاونت درمان انجام شد، که میتوان به راه اندازی میز خدمت، انجام بازدیدهای شبانه مدیریتی، پیاده سازی سامانه ثبت نظارت الکترونیک، بهره برداری از بیمارستان انصارالغدیر بومهن، توسعه خدمات دندانپزشکی با تعرفه دولتی و بهره برداری از دو مرکز درمان ناباروری و استانداردسازی بخش‌های تشخیص سرطان اشاره کرد.

 

دکتر زندی معاون درمان دانشگاه در خاتمه از تلاش‌های شبانه روزی کمیته بهره وری دانشگاه به ویژه مدیر و کارشناسان اقتصاد درمان و تعالی خدمات بالینی معاونت درمان و روسا و مدیران و کارشناسان بیمارستان‌ها و همکاران دانشگاهی تشکر و قدردانی کرد.

 

گفتنی است جشنواره تجربه‌ های بهره‌ وری در هفته بهره‌ وری  از ۸ تا ۱۵ اسفند   در ۱۴۰۱ در دانشکده پزشکی برگزار شد، روز پنجم این جشنواره در تاریخ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ به تجارب برتر بیمارستانها در حوزه درمان با عنوان بهره مندی عادلانه و همگانی از خدمات تشخیصی و درمانی اختصاص داشت.

 

در خاتمه جشنواره، از میان ۱۳ تجربه منتخب حوزه درمان، دو تجربه ارتقای کیفیت خدمات به بیماران سرطانی در بیمارستان کودکان مفید و ارتقای بهره‌ وری تخت در بیمارستان آیت اله طالقانی با کسب ۷۷ امتیاز برابر به عنوان تجارب برتر مورد تقدیر قرار گرفتند.

 

  • گروه خبری : عمومی در حوزه درمان
  • گروه خبری : 124473
کلمات کلیدی

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

متن استاتیک شماره 39 موجود نیست