×

اطلاعات جستجو "Enter"فشار دادن

  • تاریخ انتشار : 1401/12/20 - 08:58
  • بازدید : 322
  • تعداد بازدیدکننده : 318
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
به مناسبت روز جهانی رژیم درمانی :

در مراسم گرامیداشتی از رژیم درمانگران بیمارستان های تابعه دانشگاه تقدیر شد

در مراسم گرامیداشت روز جهانی رژیم درمانی از رژیم درمانگران شاغل در بیمارستان های تابعه دانشگاه تقدیر شد.

در مراسم گرامیداشت روز جهانی رژیم درمانی از رژیم درمانگران شاغل در بیمارستان های تابعه دانشگاه تقدیر شد

در مراسم گرامیداشت روز جهانی رژیم درمانی از رژیم درمانگران شاغل در بیمارستان‌های تابعه دانشگاه تقدیر شد.

 

به گزارش روابط عمومی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، مراسم گرامیداشت روز رژیم درمانگر به همت واحد تغذیه بالینی معاونت درمان و با همکاری مرکز پزشکی آموزشی و درمانی امام حسین ع با حضور ۸۴ نفر از کارشناسان و متخصصین تغذیه بیمارستان‌های تحت پوشش دانشگاه برگزار شد.

 

دکتر خدیجه مالمیر مدیر خدمات بیمارستانی معاونت درمان دانشگاه در این مراسم ضمن تبریک و تشکر از زحمات کارشناسان و متخصصین تغذیه حوزه سلامت، نقش و جایگاه کارشناسان تغذیه در بهبود هر چه سریعتر بیماران بستری در بیمارستان‌ها را بسیار مهم خواند.

 

وی، افزایش آگاهی از دانش تغذیه در سطح جامعه بویژه آگاهی بیماران نسبت به نوع تغذیه مناسب، را عامل مهمی در پیشگیری و درمان بیماری‌ها دانست.

 

 

فاطمه اورعی کارشناس تغذیه بالینی معاونت درمان در این مراسم با ارائه گزارشی از اقدامات صورت گرفته در سال جاری، نمره دهی به عملکرد واحد‌های تغذیه بالینی بیمارستانی  بر اساس چک لیست کشوری، ابلاغ نمره واحد تغذیه به مرکز مربوطه و تقدیر ازمراکز برتر بر این اساس در سال ۱۴۰۲ را از جمله مهمترین برنامه‌های پیش روی واحد تغذیه در سال جدید عنوان کرد.

 

در خاتمه این مراسم به ۵۰ نفر کارشناس منتخب لوح تقدیر و به ۱۴ نفر از کارشنان تغذیه نمونه بیمارستانی جوایزی به رسم یادبود اهدا شد.

 

همچنین به ۹ نفر از استادان برتر دانشگاهی که در امر آموزش تغذیه و برگزاری کارگاه‌های آموزشی در سال ۱۴۰۱ با واحد تغذیه معاونت درمان همکاری داشتند، به رسم قدردانی لوح یادبودی تقدیم شد.

 

در ادامه این مراسم، کنفرانس علمی ۲ ساعته آشنایی با مکمل‌های غذایی در بیماری‌های مختلف با تدریس دکتر سمیرا ربیعی و دکتر سمیرا ابراهیم اف از استادان دانشکده تغذیه و صنایع غذایی در بستر آموزش مداوم کشور برگزار شد.

 

گفتنی است مراسم گرامیداشت روز جهانی رژیم درمانی در روز شنبه ۱۳ اسفندماه سال ۱۴۰۱ در بیمارستان امام حسین (ع) برگزار شد.

  • گروه خبری : داخلی معاونت درمان ,عمومی در حوزه درمان ,بیمارستان های دانشگاهی
  • گروه خبری : 124376
کلمات کلیدی

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

متن استاتیک شماره 39 موجود نیست