×

اطلاعات جستجو "Enter"فشار دادن

  • تاریخ انتشار : 1402/01/01 - 12:52
  • بازدید : 695
  • تعداد بازدیدکننده : 648
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
در اولین روز نو سال 1402 :

پیام تبریک دکتر زندی به مناسبت فرا رسیدن نوروز 1402

معاون درمان دانشگاه فرا رسیدن نوروز 1402 و تقارن آن با ماه رمضان را به همه فعالان و تلاشگران حوزه درمان تبریک گفت

عهد می‌بندیم که عزّت و شرف خادمان حوزه سلامت را پاس بداریم و به نام خدای زیبایی‌ها، زیباترین صحنه‌های زندگی را برای گیرندگان خدمت خلق نمائیم

پیام تبریک دکتر زندی به مناسبت فرا رسیدن نوروز 1402

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در پیامی فرا رسیدن نوروز ۱۴۰۲ و تقارن آن با ماه رمضان را به همه فعالان و تلاشگران حوزه درمان تبریک گفت.

 

به گزارش روابط عمومی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، متن پیام دکتر زندی معاون درمان دانشگاه به شرح زیر است.

 

نوروز، سرآغاز طراوت طبیعت و جوان شدن جهان و تازه شدن فضای زندگی انسان در بهار سال ۱۴۰۲ با ماه مبارک رمضان، طلیعه بهار معنویت و تازه شدن روح انسانی فرا رسیده است. و مصداق حول حالنا الی احسن الحال است.

 

معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با تلاش وافر کارکنان و همراهان حوزه درمان در سال ۱۴۰۱ شاهد رشد و تعالی و افتخار آفرینی در حوزه سلامت جامعه بود، امیدوارم این تلاش در سال جدید باعث توسعه هر چه بیشتر خدمات درمانی و رشد و شکوفایی شده و برگ زرین دیگری به افتخارات مان افزوده شود.

 

سال جدید را در کنار همه سروران، به امیدی آغاز می‌ کنیم که همچون گذشته با تکیه بر الطاف حق به قصد خدمت، کمر همت ببندیم و برای اعتلای ایران عزیز از هیچ کوششی دریغ نکنیم. عهد می‌ بندیم که عزّت و شرف خادمان حوزه سلامت را پاس بداریم و به نام خدای زیبایی‌ ها، زیباترین صحنه‌ های زندگی را برای گیرندگان خدمت خلق نمائیم.

 

ضمن تبریک و تهنیت فرا رسیدن نوروز فرخنده سال 1402، از تلاش شبانه روزی کلیه تلاشگران، فعالان و همکاران حوزه سلامت در تحقق اهداف حوزه درمان کشور بویژه اهداف دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی قدردانی نموده و امیدوارم سال جدید شمسی، سالی پربرکت برای ایشان و خانواده محترمشان باشد.

 

از خداوند مهربان سالی سرشار از پیروزی، بهروزی، سلامت و موفقیت در سایه الطاف الهی برایتان آرزومندم.

 

دکتر رضا زندی 

معاون درمان دانشگاه

  • گروه خبری : عمومی در حوزه درمان
  • گروه خبری : 124683
کلمات کلیدی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

متن استاتیک شماره 39 موجود نیست