×

اطلاعات جستجو "Enter"فشار دادن

  • تاریخ انتشار : 1403/01/05 - 10:04
  • بازدید : 116
  • تعداد بازدیدکننده : 110
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه
با اجرای طرح سلامت نوروزی دانشگاه :

بازدیدهای نظارتی سرزده کارشناسان و مدیران حوزه درمان از مراکز درمانی

تعداد 80 مورد بازدید نظارتی از بیمارستان ها و 16 مورد بازدید سرزده از مراکز درمانی خصوصی ارائه کننده خدمات خاص به بیماران خاص و اورژانسی شامل مراکز تصویررداری، مرکز جراحی محدود، درمانگاه های تخصصی و عمومی، مراکز دیالیز و ... انجام شده است

بازدیدهای نظارتی سرزده کارشناسان و مدیران حوزه درمان از مراکز درمانی تابعه دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

با اجرای طرح سلامت نوروزی دانشگاه، مدیران و کارشناسان معاونت درمان دانشگاه از کلیه بیمارستان‌های دانشگاهی و غیردانشگاهی و سایر مراکز درمانی ارائه دهنده خدمات درمانی بصورت سرزده بازدید می‌کنند.

 

به گزارش روابط عمومی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، از روز سه شنبه ۲۴ اسفندماه ۱۴۰۲ با آغاز طرح سلامت نوروزی تا ۵ فروردین ماه ۱۴۰۳، تعداد ۸۰ مورد بازدید نظارتی از بیمارستان‌ها و ۱۶ مورد بازدید سرزده از مراکز درمانی خصوصی ارائه کننده خدمات خاص به بیماران خاص و اورژانسی شامل مراکز تصویررداری، مرکز جراحی محدود، درمانگاه‌های تخصصی و عمومی، مراکز دیالیز و… انجام شده است.

 

گفتنی است در محدوده جغرافیایی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی ۲۱ بیمارستان دانشگاهی و ۵۵ بیمارستان خصوصی، خیریه و وابسته به نهادها و ارگان‌ها قرار دارند، که تا اولین روز کاری روزهای ابتدای سال ۱۴۰۳، کلیه این مراکز مورد بازدید قرار گرفته اند.

 

کارشناسان در قالب گروه‌های ۲ نفره بصورت روزانه و برنامه ریزی شده از کلیه مراکز درمانی بازدید کرده و با حضور در بخش اورژانس، بخش‌های ویژه، بخش‌های بستری و گفتگو با بیماران و همراهان ایشان، از نزدیک روند خدمت رسانی به ایشان را مورد بررسی قرار دادند.

 

علاوه بر بازدید کارشناسان و مدیران معاونت درمان، معاون فنی و رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی بعنوان دبیر سلامت نوروزی، ضمن همراهی رئیس و اعضا هیات رئیسه دانشگاه و مدیران وزارت بهداشت در بازدیدهای ۵ روز آغاز سال، از بیمارستان‌ های تابعه بازدید و از تلاش همکاران در این روزها قدردانی کردند.

 

حضور متخصصان، پزشکان مقیم و کادر درمانی و نحوه خدمات رسانی در بخش‌ های ویژه و اتاق عمل و همچنین بخش‌های فعال بیمارستانی، از اولویت‌ های مهم در بازدیدهای نوروزی به شمار می‌رود.

 

مدیران و کارشناسان با حضور در مراکز درمانی ضمن بررسی وضعیت خدمت رسانی، با حضور در بخش‌های مختلف، با تبریک سال جدید و قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان، از زحمات و تلاش‌ شبانه روزی آنان در راستای خدمت به بیماران و مراجعان، تشکر و قدردانی کردند.

 

همچنین ضمن عیادت از بیماران بستری در بخشها و اورژانس و تبریک سال نو و آرزوی شفای عاجل، با آنان گفتگو کرده و رضایتمندی ایشان از نحوه خدمت رسانی را مورد ارزیابی قرار می‌دهند.

 

شایان ذکر است برنامه بازدیدهای نظارتی سرزده حوزه معاونت درمان دانشگاه تا صبح روز ۱۴ فروردین ماه ۱۴۰۳ و پایان طرح سلامت نوروزی، ادامه دارد.

  • گروه خبری : عمومی در حوزه درمان
  • گروه خبری : 140339
کلمات کلیدی

تصاویر

بازدیدهای نظارتی سرزده کارشناسان و مدیران حوزه درمان از مراکز درمانی تابعه دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی بازدیدهای نظارتی سرزده کارشناسان و مدیران حوزه درمان از مراکز درمانی تابعه دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی بازدیدهای نظارتی سرزده کارشناسان و مدیران حوزه درمان از مراکز درمانی تابعه دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی بازدیدهای نظارتی سرزده کارشناسان و مدیران حوزه درمان از مراکز درمانی تابعه دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی بازدیدهای نظارتی سرزده کارشناسان و مدیران حوزه درمان از مراکز درمانی تابعه دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی
متن استاتیک شماره 39 موجود نیست