×

اطلاعات جستجو "Enter"فشار دادن

  • تاریخ انتشار : 1403/01/05 - 13:05
  • بازدید : 73
  • تعداد بازدیدکننده : 67
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

بازدید نوروزی وزیر بهداشت از دو بیمارستان تابعه دانشگاه

وزیر بهداشت صبح امروز از کلان بیمارستان غدیر و بیمارستان مسیح دانشوری بازدید کرد و در جریان روند ارایه خدمت در ایام نوروز قرار گرفت

بازدید نوروزی وزیر بهداشت از دو بیمارستان تابعه دانشگاه

وزیر بهداشت صبح امروز از کلان بیمارستان غدیر و بیمارستان مسیح دانشوری بازدید کرد و در جریان روند ارایه خدمت در ایام نوروز قرار گرفت.

 

به گزارش روابط عمومی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، دکتر بهرام عین اللهی ضمن بازدید از اورژانس کلان بیمارستان غدیر و گفت‌ وگو با بیماران و همراهان آنان، با اهدای شاخه گل و تبریک سال نو از تلاش‌ های کادر سلامت این مرکز در تعطیلات نوروز تقدیر کرد.  

 

در این بازدید  دکتر زالی رییس دانشگاه، دکتر پورحسینی مشاور وزیر و مدیرکل حوزه وزارتی و پاک آیین دستیار رسانه‌ای وزیر و رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، دکتر محمد رحمتی معاون آموزشی، دکتر رضا زندی معاون درمان، دکتر ناصر خرمی مدیر حراست و مژگان کریمی مدیر روابط عمومی دانشگاه نیز وزیر بهداشت را همراهی کردند.

 

وی همچنین در ادامه بازدیدهای دهمین روز از طرح سلامت نوروزی از بخش  اورژانس، آی‌ سی‌ یو و اورژانس بیمارستان مسیح دانشوری نیز بازدید کرد و به گفت‌ و گو با کادر درمان پرداخت.

 

وزیر بهداشت در جریان این بازدیدها از بیماران بستری عیادت کرد و ضمن تبریک سال نو به پزشکان، پرستاران و پرسنل راهکارهای لازم برای بهبود فرایند درمان را ارایه داد.

  • گروه خبری : عمومی در حوزه درمان
  • گروه خبری : 140444
کلمات کلیدی

تصاویر

بازدید نوروزی وزیر بهداشت از دو بیمارستان تابعه دانشگاه بازدید نوروزی وزیر بهداشت از دو بیمارستان تابعه دانشگاه
متن استاتیک شماره 39 موجود نیست