×

اطلاعات جستجو "Enter"فشار دادن

  • تاریخ انتشار : 1402/02/09 - 12:01
  • بازدید : 882
  • تعداد بازدیدکننده : 874
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
بزرگ ترین و مهم ترین کنگره در زمینه طب آزمایشگاه :

برگزاری کنگره ارتقاء کیفیت خدمات آزمایشگاهی تشخیص پزشکی ایران

کنگره ارتقاء کیفیت خدمات آزمایشگاهی در تاریخ 26 تا 29 اردیبهشت ماه 1402 در مرکز همایشهای ‌برج میلاد برگزار می شود

کنگره ارتقاء کیفیت خدمات آزمایشگاهی تشخیص پزشکی ایران یکی از بزرگ ترین و مهم ترین کنگره های علوم پزشکی کشور در زمینه طب آزمایشگاه در اردیبهشت ماه برگزار می شود

کنگره ارتقاء کیفیت خدمات آزمایشگاهی تشخیص پزشکی ایران

کنگره ارتقاء کیفیت خدمات آزمایشگاهی تشخیص پزشکی ایران یکی از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین کنگره‌های علوم پزشکی کشور در زمینه طب آزمایشگاه در اردیبهشت ماه برگزار می‌شود.

 

به گزارش روابط عمومی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، کنگره ارتقاء کیفیت خدمات آزمایشگاهی تشخیص پزشکی در تاریخ ۲۶ تا ۲۹ اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ به مدت ۴ روز در مرکز همایشهای ‌ بین‌ المللی ‌ برج ‌ میلاد شهر تهران برگزار میگردد.

 

کنگره مذکور بدلیل جایگاه علمی خود، از حمایت فدراسیون بین المللی شیمی بالینی و طب آزمایشگاهی (IFCC)، فدراسیون آسیا اقیانوسیه بیوشمی بالینی و طب آزمایشگاه (APFCB) و فدراسیون اروپایی طب آزمایشگاهی (EFLM) برخوردار است.

 

کنگره بیستم در ۲۷ نشست علمی و ۴۰ کارگاه آموزشی به موضوعات مهم بالینی و کاربردی که توسط صاحب نظران و متخصصین بالینی و نیز با ارایه سخنرانی‌های کلیدی که توسط استادان برجسته و شناخته شده بین المللی ارائه می‌شود و همچنین نوآوری و استفاده از سامانه  Voting  و برنامه آموزشی  Eat and Teach، بر غنای آن افزوده شده، برگزار می‌شود.

 

در کنگره ارتقاء کیفیت خدمات آزمایشگاهی تلاش می‌شود ضمن تقدیر از برترین‌های کارکنان، مسئول فنی، شرکت‌های دانش بنیان و آثار دانشجویی، بطور ویژه از چهره ماندگار رشته علوم آزمایشگاهی تجلیل گردد.

  • گروه خبری : عمومی در حوزه درمان ,رویدادهای مهم
  • گروه خبری : 125637
کلمات کلیدی

تصاویر

کنگره ارتقاء کیفیت خدمات آزمایشگاهی تشخیص پزشکی ایران

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

متن استاتیک شماره 39 موجود نیست