جمعه ٢٣ آذر ١٣٩٧ - 

1 2 3 4
 
به پورتال معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی خوش آمدید
 
منو اصلی
نظرسنجی
کدام بخش از اطلاعات پورتال را مثبت ارزیابی می کنید؟

روابط عمومی
اطلاع رسانی خبری
خدمات الکترونیکی
به روز رسانی اطلاعات

صفحه اصلي > اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

سرپرست معاونت درمان در نشست پایش برنامه عملیاتی:

جمع آوری و ثبت اطلاعات، راهنمای یک سازمان برای تدوین یک برنامه کاربردی است

روابط عمومی معاونت درمان: برنامه عملیاتی مشترک حوزه درمان دانشگاه و وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی با حضور دکتر میرهاشمی سرپرست معاونت درمان دانشگاه مورد پایش قرار گرفت.

 

در این نشست پس از ارائه گزارشی از عملکرد 9 ماهه معاونت و روند اجرای برنامه عملیاتی ابلاغی از سوی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی توسط دکتر ملاجعفری مدیریت اقتصاد و آمار معاونت، مدیران پیرامون چالش های موجود در رسیدن به اهداف برنامه های مرتبط، توضیحات خود را ارائه کردند.

 

دکتر میرهاشمی در این نشست با بیان مطالبی پیرامون وابستگی تحقق اهداف برخی از برنامه ها با دیگر حوزه های دانشگاهی و وزارت بهداشت، بر توجه مدیران به جمع آوری صحیح و ثبت دقیق اطلاعات حوزه درمان تاکید کرد.

 

سرپرست معاونت درمان افزود: جمع آوری و ثبت اطلاعات دقیق علاوه بر آنکه عملکرد حوزه درمان را در مقایسه با دیگران دانشگاه های داخلی و خارجی بازگو می کند، راهنمای یک سازمان برای تدوین یک برنامه جامع و کاربردی است. و نباید از این مساله به سادگی گذشت.

 

در خاتمه نشست پس از بحث و بررسی پیرامون برنامه هایی که تحقق اهداف آنها با مشکلاتی روبرو شده است، مقرر شد تا مدت زمان تعیین شده برای رفع مسائل شناسایی شده اقدامات لازم انجام و گزارش آن در نشست بعدی مطرح شود.

 

 گفتنی است بیست و یکمین نشست شورای مدیران معاونت درمان با حضور دکتر معززی معاون فنی، دکتر یثربی معاون اجرایی، دکتر رضایی مشاور معاون درمان و دیگر مدیران حوزه معاونت در صبح روز شنبه 19 اسفندماه برگزار شد.


١٠:٤٧ - دوشنبه ٢١ اسفند ١٣٩٦    /    عدد : ٥٩٤١٧    /    تعداد نمایش : ٥٠٣


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی ،درمانی شهید بهشــتی
آدرس : تهران - خ حافظ- تقاطع خیابان جمهوری اسلامی - ساختمان سابق وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی  طبقه 6  تلفن : 02166720400
پست الکترونیک: treatment@sbmu.ac.ir
 
 
 
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.